Alle mensen

Peter Kerris

Peter Kerris

Fractievoorzitter

Commissie Algemeen Bestuur en Financiën (ABF), Woordvoerder algemeen openbaar bestuur, bestuurlijke Europese samenwerking, stad & regio
Fokko Spoelstra

Fokko Spoelstra

Vice-fractievoorzitter

Commissie Economie, Energie en Milieu (EEM), Woordvoerder: regionale economie recreatie, innovatie, topsectoren, toerisme, arbeidsmarkt )
Karin Jeurink

Karin Jeurink

Commissie Ruimtelijke ordening Landelijk gebied en Wonen (RLW)., Woordvoerder: (duurzame) ruimtelijke ontwikkeling, water, luchtvaart, krimp.
Anna-Lena Penninx

Anna-Lena Penninx

Commissie Landelijk gebied en Wonen, Woordvoerder: vitaal platteland natuur, landbouw, wonen, zorg & welzijn.
Ferdi Timmermans

Ferdi Timmermans

Fractievolger

Commissie Algemeen Bestuur en Financiën (ABF) en Commissie Bereikbaarheid, OV en Cultuur (BOC)
Titus Visser

Titus Visser

Commissie Economie, Energie en Milieu (EEM), Woordvoerder: milieu, energie en klimaat.
Yvonne de Jager

Yvonne de Jager

Statenlid

Commissie Algemeen Bestuur en Financiën (ABF)., Woordvoerder: financiën.
Laurens de Kleine

Laurens de Kleine

Fractievolger

Commissie Bereikbaarheid, OV en Cultuur (BOC), Woordvoerder: culturele infrastructuur, monumentenzorg, sport
Truus Vink

Truus Vink

Fractiemedewerker

Josan Meijers

Josan Meijers

Gedeputeerde

Gelderse gebiedsontwikkeling (GGO), Ruimte, Water, Wonen, Cultuur & Cultuurhistorie
Rita Weeda

Rita Weeda

Waarnemend voorzitter

Regio: stadsregio Arnhem-Nijmegen Noord, Vertegenwoordiger verenigingsraad
Wopke Veenstra

Wopke Veenstra

Secretaris

Berend Metz

Berend Metz

Algemeen bestuurslid

Regio's: de Achterhoek en de Liemers. Contact persoon JS
Dirk Westerhof

Dirk Westerhof

Penningmeester

Regio Stedendriehoek
Cor van den Berg

Cor van den Berg

Regio: Rivierenland en Vallei & Veluwe
Sem Krepel

Sem Krepel

Algemeen bestuurslid

Regio's: Rivierenland en Vallei & Veluwe
Hella Wairata

Hella Wairata

2e secretaris

Gerard Nieuwenhuis

Gerard Nieuwenhuis

Waterschap Rivierenland

Heemraad
Marlies van Hulsentop-van der Linden

Marlies van Hulsentop-van der Linden

Waterschap Rivierenland

Oege Feitsma

Oege Feitsma

Waterschap Rijn en IJssel

John Haverdil

John Haverdil

Waterschap Rijn en IJssel

Eppo Gutteling

Eppo Gutteling

Waterschap Vallei en Veluwe

Aart van Malenstein

Aart van Malenstein

Waterschap Vallei en Veluwe

Liesbeth van Dijk

Liesbeth van Dijk

Waterschap Vallei en Veluwe

Henk van ’t Pad

Henk van ’t Pad

Waterschap Rivierenland